Produkte
&Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient mund të ndjehet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në produktet e tyre. Produktet tona gjejnë gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të pronave të këndshme. Ata kanë shumë karakteristika që garantojnë popullarizimin dhe aplikimin.
LEXO MË SHUMË
2020 Ndarja më e mirë e qelqit në mur Fabrika OEM Furnizimi i drejtpërdrejtë

2020 Ndarja më e mirë e qelqit në mur Fabrika OEM Furnizimi i drejtpërdrejtë

Po kërkoni ndarëse për zyre xhami? Fabrika e mureve të ndarjes Doorfold është që të sjellë ndarjen e qelqit në shfaqjen e plotë, klikoni në këtë video dhe kontrolloni detajet e mureve të ndarjes së saj tani.
2020/07/21
Panele murale operative Doorfold Furnizim më i mirë për ndarjen e murit

Panele murale operative Doorfold Furnizim më i mirë për ndarjen e murit

Ndihmuese për panelet e murit të operueshëm? Fabrika e mureve të ndarjes Doorfold është e mirë në panelet e luajtshme të mureve dhe shërbimin me mur të ndarjes me porosi, vizitoni fabrikën tonë dhe hidhni një sy tani.
2020/07/21
Me shumicë Ndarje rrëshqitëse akustike me cilësi të lartë

Me shumicë Ndarje rrëshqitëse akustike me cilësi të lartë

2020 muret më aktive me kosto të lëvizshme akustike që rrëshqasin ndarëse të palosshme & shërbime të ndarjes së palosshme akustike të rrëshqitjes së erës dhe të erës, në Guangzhou Doorfold Ndarja Wall Co, Ltd
2020/07/21
Dorëzim i shpejtë me mur qelqi të operueshëm

Dorëzim i shpejtë me mur qelqi të operueshëm

Dorëzimi i shpejtë i furnizimit me mur xhami i operueshëm dhe shërbimi i sistemeve fleksibël të ndarjes me porosi fleksibël në fabrikën Doorfold, na xhironi një email tani.
2020/07/21
shërbim
Përfundim i personalizuar
Ne do t'ju ndjekim gjatë gjithë procesit të krijimit të zgjidhjes, nga komunikimi para shitjes, dizenjimi, prodhimi, dërgesa deri tek instalimi.
Ne ofrojmë skica të projektimit CAD dhe 3D. Ne kryejmë tre faza të QC për të siguruar cilësinë e produktit.
Ne kemi ndjekur gjithmonë rregullat e standardizimit për një proces të rreptë prodhimi, duke kursyer kohë dhe kosto për të dy palët dhe duke sjellë përfitime maksimale për ju.
Ju mirëpresim ngrohtësisht të vizitoni fabrikën tonë.
Menaxheri ynë i caktuar i projektit do të udhëheqë dhe mbaj projektin drejt dhe drejtuar duke identifikuar burimet e kërkuara, duke rregulluar dhe kontaktuar me ju në emër të kontraktuesit të përgjithshëm;
Ne do të rishikojmë buxhetet, planet dhe vizatimet dhe do të bëjmë vizita në sitvlerësime për të përcaktuar fushën dhe nevojat e projektit për të propozuar qasjen më të mirë;
Menaxheri ynë i caktuar i projektit do të udhëzojë dhe mbajë projektin duke funksionuar duke identifikuar burimet e kërkuara, rregullimin.
Rast
Ne jemi zhytur plotësisht në botën e produktit të klientëve tanë. Por ne thjesht nuk zhytemi në tiparet specifike të sektorit; ne gjithashtu përfshijmë thellë në pyetje të tilla si: "makesfarë i emocionon klientët e klientëve tanë?" "Si mund të shkaktojmë dëshirën për blerjen e konsumatorit përfundimtar?" Kjo është ajo që ne do të bëjmë me ju. Kjo është mënyra se si ne e kthejmë projektin tuaj në projektin tonë.
LEXO MË SHUMË
Rastet e ndërlidhura

Rastet e ndërlidhura

Rastet e ndërlidhura
2020/03/12
HOTELI TIANYUAN (XIAMEN) -GALLI BALLKET BANCET (P1 & P2)

HOTELI TIANYUAN (XIAMEN) -GALLI BALLKET BANCET (P1 & P2)

HOTELI TIANYUAN (XIAMEN) -GALLI BALLKET BANCET (P1 & P2)
2020/03/12
Vendpushimet Fuqing Yonghong Hotspring

Vendpushimet Fuqing Yonghong Hotspring

Vendpushimet Fuqing Yonghong Hotspring
2020/03/12
Rreth Nesh
DOORFOLD Ndarje
Doorfold është një kompani që i kushton shumë vëmendje cilësisë së produktit. Nga përzgjedhja e lëndëve të para, modelimi, deri tek kompletimi i paketave, ne gjithmonë kryejmë kontroll të rreptë të cilësisë duke ndjekur sistemin e prodhimit ndërkombëtar.
Prodhimet tona janë vërtetuar se i rezistojnë provës së kohës dhe janë gjerësisht të njohura në mesin e klientëve që janë pronarë të hoteleve me yje, arkitektë të famshëm etj. Deri më tani, ne kemi kaluar certifikimin ndërkombëtar ISO 9001 të cilësisë.

Me mbi 15 vjet përvojë në industrinë e mureve të ndarjes së palosshme dhe rrëshqitëse dhe industrinë e mureve të luajtshëm, Doorfold ka grumbulluar përvojë dhe ekspertizë të pasur për t'u ofruar klientëve produkte me cilësi të shkëlqyera dhe të sigurojë që klientët të marrin shërbimin më të mirë për të përmbushur kërkesat e veçanta.
Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë ose të na dërgoni një hetim në çdo kohë.

GET Merrni në TOUCH ME US

Thjesht lini emailin tuaj ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit, në mënyrë që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

Zgjidhni vendin ose rajonin tuaj