За нас

Дома > За нас

 • ЗА НАС
  ДОВЕРНА Поделба
  Доорфолд е компанија која посветува многу внимание на квалитетот на производот. Од селекција на суровини, дизајн, до комплетен пакет, ние секогаш извршуваме строга контрола на квалитетот, додека го следиме меѓународниот систем на производство. Нашите производи се докажаа дека издржуваат тест на времето и се широко популарни кај клиентите кои се сопственици на хотели на starвезди, познати архитекти и така натаму До сега, поминавме ISO 9001 меѓународно сертифицирање за квалитет. Со повеќе од 15 години искуство во индустријата за преклопување и лизгање на преградни andидови и подвижни wallsидови, Доорфолд акумулира богато искуство и експертиза за да им обезбеди на клиентите одлични квалитетни производи и да им обезбеди на клиентите добивате најдобра услуга за исполнување на специфичните барања. Вие сте добредојдени да ја посетите нашата фабрика или да ни испратите истрага во секое време.
Компании видеа
Од 2014 година, Доорфолд е посветена на понудата на еднократно решение за клиентите. Ние ги интегрираме дизајнот, производството, инсталацијата, мерењето и пост-услугата на акустичните подвижни partидни системи, лизгачка партиција и не штедиме никаков напор да им служиме на клиентите од сите аспекти.
Операција на подвижни ѕидови од изложбен салон до сала за состаноци
Операција на подвижни ѕидови од изложбен салон до сала за состаноци
Дебелина на панелот: 85 mm дебелинаЗавршување на панелот: панел за апсорпција на звукПоврзување на панелот: 10 слоеви гумени заптивкиПроодна врата: автоматско испуштено заптивка за совршена звучна изолација
Супериорен квалитет
Супериорен квалитет
Doorfold е многу строг со контролата на квалитетот од изборот на суровини до комплетното пакување на производите.Имаме 3 фази на QC (избор на суровини, пред производството и за време на производството QC) за да се увериме во високиот квалитет на производите вклучувајќи ги и оперативните ѕидови.
Инсталација на подвижни ѕидови на врата и монтажа на оперативни ѕидни патеки
Инсталација на подвижни ѕидови на врата и монтажа на оперативни ѕидни патеки
Doorfold обезбедува едношалтерско решение за глобалните клиенти. Доколку е потребно, можеме да ги испратиме нашите техничари на локацијата за поставување на патеките и панелите.
 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
  Дали имате прашање?
  Нашата канцеларија: Блок Б, бр.4, Индустриски пат, Луоганг Индустриска зона, Улица Јунх, Бајјун област, Град Гуангжу, Кина.
  • Факс:
   (+86) 020 86210840
  • Телефонски:
   (+86) 020 86212630
  • Е-пошта:
  • Телефон:
   (+86) 13138638081
  • Име:
   Mr. Allen Wen