Набавете еднократно решение на акустични подвижни подвижни системи на Wallидни системи од 2004 година.

Јазик
Производи
&Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува пријатно и самоуверено со нашите производи во своите апликации. Нашите производи опширно ги наоѓаат своите апликации од пазарот заради убавите својства. Тие имаат многу карактеристики што гарантираат популаризација и примена.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Сервис
Прилагодено финиш
Youе ве следиме низ целиот процес на креирање на решенија, од пред-продажба комуникација, дизајн, производство, испорака до инсталација.
Ние нудиме скици за CAD и 3D дизајн. Вршиме три фази на КК за да обезбедиме квалитет на производот.
Ние секогаш ги следевме правилата за стандардизација за ригорозен процес на производство, заштедувајќи време и трошоци за обете страни и донесувајќи ви максимална корист.
Им посакуваме топло добредојде во посета на нашата фабрика.
Нашиот назначен раководител на проектот ќе го води и одржува проектот и ќе работи и ќе ги идентификува потребните ресурси, ќе ги организира и контактира во име на генералниот изведувач;
Willе ги разгледаме буџетите, плановите и цртежите и ќе спроведуваме посети на страницата проценки за да се утврди обемот и потребите на проектот за да се предложи најдобриот пристап;
Нашиот назначен раководител на проектот ќе го води и одржува проектот и ќе работи со идентификување на потребните ресурси, уредување.
Случај
Ние сме целосно нурнати во светот на производите на нашите клиенти. Но, не само што впиваме во специфичните карактеристики на секторот; исто така, длабоко истражуваме на прашања како што се: „Што ги возбудува клиентите на нашите клиенти?“ „Како можеме да ја активираме желбата за купување на крајниот потрошувач?“ Ова е она што ќе го направиме со вас. Вака го претвораме вашиот проект во наш проект.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Поврзани случаи

Поврзани случаи

Поврзани случаи
ТОАЈНУАН ХОТЕЛ (КИАМЕН) -ГРИДЕН БАНКЕТ ПОВИК (P1 & P2)

ТОАЈНУАН ХОТЕЛ (КИАМЕН) -ГРИДЕН БАНКЕТ ПОВИК (P1 & P2)

ТОАЈНУАН ХОТЕЛ (КИАМЕН) -ГРИДЕН БАНКЕТ ПОВИК (P1 & P2)
Одмаралишта Фукинг Јонгхонг Хотспренг

Одмаралишта Фукинг Јонгхонг Хотспренг

Одмаралишта Фукинг Јонгхонг Хотспренг
За нас
DOORFOLD ДОБРА Поделба
Доорфолд е компанија која посветува многу внимание на квалитетот на производот. Од селекција на суровини, дизајн, комплетен пакет, ние секогаш извршуваме строга контрола на квалитетот, додека го следиме меѓународниот систем на производство.
Нашите производи се покажаа дека издржуваат тест на времето и се широко популарни кај клиентите кои се сопственици на хотели на starвезди, познати архитекти и така натаму. До сега, поминавме меѓународно сертифицирање за квалитет ISO 9001.

Со над 15 години искуство во индустријата за преклопување и лизгање на itionидови и подвижни wallsидови, Доорфолд акумулира богато искуство и експертиза за да им обезбеди на клиентите производи со одличен квалитет и да се обезбеди клиентите да добијат најдобра услуга за да ги исполнат конкретните барања.
Вие сте добредојдени да ја посетите нашата фабрика или да ни испратите истрага во секое време.
GET ПОБЕДНЕТЕ СЕ ДОБИ СО НАС US
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонскиот број во контакт формата, за да можеме да ви испратиме бесплатен понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски